Naudinga informacija

MOKĖJIMAI

Dauguma SAVA design tinklalapyje esančių prekių pradedamos gaminti tik gavus užsakymą, todėl prekių gali tekti palaukti (priklausomai nuo užsakymo eilėje) iki 14, o kartais ir iki 28 dienų. Kadangi prekė gaminama būtent jums, galite pirkinio apmokėjimo puslapyje pridėti komentarą apie pageidaujamus pakeitimus arba prieš perkant susisiekti su manimi kontaktų skyrelyje.

Už prekes galima sumokėti naudojantis el. bankininkyste per „Paysera“ sistemą. Jums tereikia:

  1. Užpildyti kontaktinius duomenis ir prie apmokėjimo būdo pasirinkti „Paysera“, o sekančiame žingsnyje savo banką.
  2. SAVA-design.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu Jums būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į sava-design.lt


Bet kokia informacija užregistruota parduotuvėje, kuri yra susijusi su asmens duomenimis (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija), yra renkama tam, kad apdoroti pirkėjo prekių ar paslaugų užsakymus. Ši informacija nebus atskleista trečiosioms šalims, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytais atvejais.

SIUNTIMAS

Užsakytos prekės Lietuvos teritorijoje pristatomos pagal pasirinkimą:

  • Kurjeriu, ir nepriklausomai nuo perkamų prekių kiekio, kaina – 4 eur. Tais atvejais, kai užsakomų prekių suma yra lygi arba viršija 85 eurus, pristatymas kurjeriu – nemokamas.
  • Korespondencijos siunta (atsiimant pašte) – nemokamai. Tačiau atminkite, kad tokie siuntiniai būna mažiau saugūs, o mes neatsakome už jų dingimą.

Užsakytos prekės Užsienio šalyse pristatomos standartiniu pašto siuntiniu (korespondencija) su sekimo kodu. Nepriklausomai nuo perkamų prekių kiekio, siuntimo kaina – 10 eur.

* Atsiimant prekę iš kurjerio, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai pažymėti siuntos priėmimo – perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

* Tais atvejais, kai užsakomų prekių svoris viršija 2 kg ir pasirenkama siųsti korespondicijos būdu, prekės gali buti išskaidytos ir pristatytos keliose atskirose siuntose.

Norėdami išvengti visų su siuntimu susijusių nesusipratimų, pirkėjams patariame, kad visa prašoma informacija būtų suvesta teisingai ir patikrinta prieš atliekant apmokėjimą. Visada įveskite ir kontaktinį tel. numerį, kuriuo galėtų susisiekti kurjeris.

GRĄŽINIMAS

SAVA design savo klientams parduoda tik kokybiškas prekes. Visi SAVA design gaminiai yra rankų darbo ir pagaminti Lietuvoje. Norint, kad prekė tarnautų ilgai, visada laikykitės ant etiketės nurodytų priežiūros taisyklių.

Jei Jūsų netenkins prekė, garantuojame prekių grąžinimą, kaip numatyta „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėse“, patvirtintose 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217, bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintose „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėse“. Garantuojame, jog visi klientų duomenys bus apsaugoti ir neperduoti tretiesiems asmenims.

Pirkėjas turi teisę grąžinti įsigytą prekę, apie tai pranešdamas Pardavėjui elektroniniu paštu (arba kitais nurodytais kontaktais) ir nurodydamas pageidaujamą grąžinti prekę (-es) bei užsakymo numerį ne vėliau kaip per 14 (keturioliką) darbo dienų nuo prekės (-ių) gavimo dienos. Pirkėjas gali pasinaudoti teise gražinti prekę, jei prekė nebuvo sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių taisyklių:

  • grąžinama prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (negali būti pažeistos etiketės, negali būti nuplėštos apsauginės plėvelės, negali būti pakeistos sudedamosios dalys  ir kt.). Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nėra laikomi prekės išvaizdos pakeitimais;
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokia buvo gauta.

Prekė yra Pirkėjo atsakomybėje iki to laiko kol pasiekia Pardavėją, todėl būtina grąžinamą prekę supakuoti  taip, kad siuntimo metu ji nebūtų pažeista. SAVA design neatsako už siuntimo metu pažeistą prekę.

Prekę būtina grąžinti adresu, kuris buvo nurodytas ant gautos siuntos. Jei grąžinta prekė atitiks visas nurodytas grąžinimo sąlygas, per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Jei grąžinimo sąlygos bus pažeistos, jus informuosime nurodytu elektroniu paštu arba telefonu.

Už norimos grąžinti prekės siuntimą susimoka pirkėjas, o pinigai nėra grąžinami.