Dažniausiai užduodami klausimai

Ar visos SAVA design prekės yra rankų darbo ir pagamintos Lietuvoje?
Taip, visi SAVA design gaminiai yra rankų darbo iš Lietuvos.

Ar SAVA design prekės yra kokybiškos?
Taip, visos prekės yra gaminamos su dideliu kruopštumu iš kokybiškų medžiagų, todėl laikantis visų prekės etiketėje nurodytų taisyklių, prekė tarnaus ne vienerius metus.

Dėmesio: originalias SAVA design prekes galite įsigyti tik mūsų el. parduotuvėje arba partnerių prekyvietėse, kurias mes skelbiame skiltyje kontaktai.

Kokios priežiūros taisyklės? Ar galima skalbti?
Skalbti galima iki 40°C temperatūroje rankomis (arba skalbimo mašinoje, rankines išvertus į blogąją pusę). Taip pat, nepamirškite nuo delninių nuimti kutosus. Džiovinti patiesus ant plokštumos!

Iš kokių medžiagų gaminamos SAVA design prekės?
SAVA design prekės gaminamos iš 100 proc. poliesterio virvių. Ženkliukas/logotipas gaminamas iš lazeriu apdoroto plastiko. Visi kiti atributai, pavyzdžiui, kutosai ant delninių, perkami iš gamintojų. Juos parenkame prie kiekvienos spalvos iš užsakymo metu turimų variantų.

Ar prekių išmatavimai visuomet sutampa?
Ne visada. Visi išmatavimai yra apytiksliai (±). Skirtingų spalvų virvių minkštumai bei diametrai nežymiai skiriasi, todėl ta pati prekė gali būti su šiek tiek skirtingais išmatavimais.

Ar galima užsakyti SAVA design prekę su indiviadualiais pakeitimais?
Dauguma SAVA design el. parduotuvėje matomų prekių  yra pradedamos gaminti tik po užsakymo, todėl pirkėjai gali prašyti prekės pakeitimų pagal savo poreikius. Smulkūs pakeitimai gali būti pridėti apmokėjimo puslapyje esančioje skiltyje „užsakymo pastabos“. Jei pageidaujate kardinalių pakeitimų, susisiekite (prieš perkant) su mumis kontaktų puslapyje, pridėkite prekės nuorodą ir savo pakeitimų sąrašą.

Ar ilgai tenka laukti užsakytų prekių?
Visos prekės pradedamos gaminti tik gavus užsakymą. Priklausomai nuo pasirinktos spalvos turimų likučių bei užsakymų eilėje, užsakytą prekę galima tikėtis gauti po 14 dienų, o dažnai ir greičiau! Ačiū už jūsų kantrybę! 🙂

Kur skelbiamos nuolaidos SAVA design prekėms?
Sekite mus Facebook’e bei Instagram’e ir sužinosite pirmas apie visas nuolaidas ir konkursus.